KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929182
nr 1492 9182
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Sydländsk by. Signerad. Olja på duk, 19x49 cm, yttermått inklusive ram: 36x66 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:02:07
26/9 16:11:50
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg